Plechová kavalerie R-A

..reportáže a glosy, chci Vám ukázat, fotosoutěž 2010, plechová kavalerie, moje dovolená, script na výpočet nákladů na cestu a další..
Pavel
Administrátor

Re: Plechová kavalerie R-A

Příspěvekod Pavel » 11 dub 2012, 19:51

Jak získat logo R-A? Zařazením do plechové kavalerie R-A získáte logo R-A a nápis v podobě naší webové adresy (viz příspěvky výše). Jak postupovat ??

- zašlete na mirin##recko-autem.cz žádost o logo a nápis, v které uvedete:
---------------------------------------------------------------------------
zveřejněné informace:
1.) přezdívku majitele vozidla, nejlépe z DF
2.) kolikrát jste cestu absolvoval/a, v kterých letech. (ti co ještě nejeli, budou mít u fotografie na webu uvedeno "čekatel", ti co jet autem nechtějí a jsou pouze příznivci webu R-A, budou mít u fota uvedeno "příznivec webu".)
3.) oblíbená oblast (Chalkidiki, OR, nějaký ostrov apod.)
4.) údaje o vozidle - značka, model, obsah, najeto km, rok výroby (není podmínkou)
5.) přezdívku vozidla, jak mu říkáte (není podmínkou)
6.) jestli jste měl v minulosti jiné auto, s kterým jste cestoval do GR (není podmínkou)
7.) nějaká věta na doplnění, upřesnění - záleží na Vás
---------------------------------------------------------------------------
nezveřejněné informace:
dále potřebuju znát:
1.) barvu Vašeho auta (kvůli barvě loga - mám k dispozici bílé a tmavě modré)
2.) adresu bydliště (doručovací - bohužel nám nezbývá nic jiného, než využít služeb České pošty).

do přílohy mejlu připojte fotografii Vašeho plechového miláčka nejlépe z GR (GR není podmínkou), která bude vystavena na stránce R-A.

Na mejl odpovím a sdělím Vám číslo účtu a výši částky, na který lze objednávku uhradit:
- logo bíle nebo modré ...... 30,- Kč
- zrcadlově otočený nápis http://www.recko-autem.cz na zadní okno .... 20,- Kč
- poštovné ČR .... 20,- Kč
- nebo poštovné SR ... 25,- Kč
- provozní náklady a položka "od cesty" ..... 20 Kč
------------------------------------------------------
v základní verzi je to pro ČR cca 90,- Kč, pro SR asi 4 EUR.
můžete samolepek objednat i více, podle toho vypočtu konečnou cenu.

- po převedení částky na účet zašlu samolepky na Vámi uvedenou adresu, vystavím vaši fotografii na web R-A s informacemi, které jste poskytli.

- pozor, nápis se lepí zevnitř vozidla na zadní sklo, doporučuji najít místo mimo vyhřívací linky (je tedy zrcadlově obrácený). Neotočené nápisy prozatím nejsou k dispozici, lze přidělat podle zájmu.

NEPIŠTE mi žádosti o logo do soukromých zpráv v diskuzním fóru!!!!

Mirin

Mirin píše:pánové, abych diskuzi na téma samolepky uvedl na pravou míru. Někde se nám potratily pokyny ze starého diskuzního fóra k objednání samolepky a zařazení do Plechové kavalerie. Na vysvětlenou udávám, že samolepky v omezeném počtu mám a můžu je zaslat. Je třeba objednávat co nejdříve, bo 28.6. fičím za teplem a nemusel bych vše stihnout. Děkuji za pochopení a omlouvám se za trable, ale nefunkčního odkazu jsem si všiml až dnes...a nikdo neupozornil!!! :evil:

mirin##recko-autem.cz
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
JaKot

Příspěvekod JaKot » 12 kvě 2012, 21:37

Zapomněl jsem heslo, protože jsem jsem měl zadáno, aby se automaticky při mém přihlášení vygenerovalo. Takto jsem se přihlašoval poslední asi rok a nemohu si vzpomenout, co jsem tam měl za heslo. Proto jsem se opět zaregistroval pod novým nickem a heslem. Vkládám foto zařazení naší fabušky do plechové kavalérie.
Už se nemůžeme dočkat, dnes za 38. Protože odjíždíme v první části období dovolených pošleme informace z cesty (ceny PHM, počet mýtnic, výši mýtného, apod.), tak i z místa samého (ceny potravin, obsazenost ubytování a pláží).
Obavy z návratu k drachmě nebo nebo dokonce z vystoupení Řecka z EU, či nějakých stávek v samotných turistických destinací nemáme, protože se takové změny dají realizovat až tak za půl roku od záměru. A stávky či nepokoje? Ty nás snad též nepostihnou, protože jak už tady bylo řečeno, majitelé penzionů, taveren a obchodů pro ně z ekonomických důvodů jako jednu ze základních životních podmínek nemohou zavřít. Nás, co jedeme autem do Řecka mohou postihnout jen stávky pumpařů nebo jejich zásobování PHM.
Přílohy
IMGP0009-4.jpg
IMGP0009-4.jpg (52.53 KiB) Zobrazeno 5065 krát
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 20 čer 2012, 07:57

Konečně se mi podařilo urvat a zadat 5 nových členů do plechové kavalerie, takže mezi nám vítám Dsimon, Trnkas, Vendelín, Santa247 a Jozef ZA-GR. Děkuji za Team-RA za podporu našeho webu. Budiž Vám naše logo RA přinese na cestách štěstí a všichni se v pořádku vrátí domů. ;)
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015, 2018 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 25 čer 2012, 14:29

Jestliže se najde nějaký zájemce o logo, prosím zasílejte mi požadavky emailem, ne do soukromé zprávy. Tam nakukuju minimálně a tak se může stát, že na někoho zapomenu. :( mirin##recko-autem.cz
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015, 2018 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
bembek

Příspěvekod bembek » 25 čer 2012, 16:31

A ako zistím e-mailovú adresu?
bembek

Příspěvekod bembek » 25 čer 2012, 16:51

No to som si všimol, ale tie dve mriežky sú akože zavináč? Mailovú adresu s mriežkami som ešte nevidel.
PP_is_back

Příspěvekod PP_is_back » 25 čer 2012, 18:10

Žeby se Mirin někde chladil s Rathem? :twisted:
Nene, mříže jsou jen ochrana proti zachycení emialové adresy spamovacími roboty.Vyměň je za zavináč ;)
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 25 čer 2012, 18:53

bembek - málo čítaš tento web a nie si v obraze :roll: :lol:
V roku 2019 - 14. cesta autom do Grécka! :dance:
bembek

Příspěvekod bembek » 25 čer 2012, 19:28

Neviem, či ho čítam málo. Čítam to, čo ma zaujíma a s týmto som sa ešte nestretol. V každom prípade vám ďakujem za vysvetlenie.

KE-Peter-SK - S tebou sa porovnávať určite nemôžem. Toľko čo ty prispievaš na toto fórum, by stačilo aj na cestovateľskú brožúru. A sú to zároveň jedny z najhodnotnejších príspevkov. A zo to Ti patrí vďaka.
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 25 čer 2012, 19:36

Ďakujem! 8-)
Ďakujem! 8-)
Ďakujem! 8-)
Ďakujem! 8-)
Ďakujem! 8-)
V roku 2019 - 14. cesta autom do Grécka! :dance:

Zpět na