JEN TAK SI KECNOUT :)

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
georgos1

Re: JEN TAK SI KECNOUT :)

Příspěvekod georgos1 » 09 říj 2018, 09:11

to Pavel - za optání nic nedám, že :lol:
2006-Fourka-autobus,2007-Polichrono-Palliouri-auto,
2008-Vrasna-Ammouliani -auto,2009-Vrasna-Thassos-auto,
2010- Vrasna-auto ( zpět sanitka :-( ),2012-Vrasna - auto,2013-Nea Vrasna,Thassos-auto,2014-Nea Vrasna-auto
2017 - Nea Vrasna, Ammouliani, Olimpiáda - auto,
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 09 říj 2018, 10:31

-->Georgos1: i ty lyšáku, rozesmál si mne (dík), vzpomněl jsem si díky tomu na jeden starej fór.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
mamlal2

Příspěvekod mamlal2 » 09 říj 2018, 13:24

Měl bych dotaz na místní matadory, kteří delší dobu objednávají ubytko přes Booking.com. Chystám se na (asi) pátou sezónu, chtěl jsem být rychlejší než v předchozích obdobích, juknu na nabídku a...

Zdá se mi, že vidím v mnou oblíbeném Vourvourou tak polovinu ubytování, co kdy bylo. Mám to přičítat tomu, že se ještě na příští léto tolik neobjednává ? Jestli se nepletu, naposledy jsem objednával (do GR) někdy v půli listopadu, zas takový časový rozdíl to není a tehdy ubytování bylo opravdu mraky. Jde mi o to, že tam (ve V.) to znám a divím se, že spousta oblíbených ubytování teď na Booking.com nenajdu při normálním vyhledávání. Nakonec mnou zprvu nenalezený apartment vyhledám, ale s dovětkem, že dané zařízení zatím ubytování nenabízí ( :o ) a mám si vybrat z "hromady" jiných. Ono ve finále se do Vourvourou nechystáme, ale když jsem hledal námi vybrané jiné místo, tak to nebyla nabídka ubytování, ale krajina po bitvě, tak jsem chtěl porovnat výsledky ve známém prostředí...

Ve finále i mnou recenzované pěkné přespání v Novém Sadu zde na stránkách, když kliknu na odkaz "Rezervujte ZDE", tak se objeví výpis veškerého ubytování ve městě. Škoda, že nejde vidět tel.číslo, které jsem při recenzi uváděl na majitelku, přes WhatsUp je nejjednodušší spojení. A paní prý o žádných problémech neví, že prý ubytování dál poskytuje. Nemá Booking nějaké problémy nebo nezměnil politiku ?
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 09 říj 2018, 18:46

-->mamlal2: Bohužel nejste tvůrci stránek booking a tak neznáme příčinu, proč se nám jednou podaří udělat odkaz přímo na stránku ubytování a podruhé, úplně stejným způsobem udělaný odkaz na jiné ubytování a tam se dané ubytování zobrazuje pouze jako první v řadě z výpisu uvedeného místa. Už jsem na tom strávil hodiny a hodiny a nevím kde je chyba.. Postup tvorby odkazu propagovaného ubytování stejný, výsledek zobrazování na stránkách booking bohužel jiný. Takže občas se dostanete z našich stránek (reklamy) přímo na stránku ubytka a někdy je třeba otevřít ubytování, které by mělo být v přehledu ubytování v daném místě jako první shora..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
mamlal2

Příspěvekod mamlal2 » 09 říj 2018, 20:12

Pavle, nerozuměli jsme si, nejspíše. Poslední příklad (mnou zadané ubytko v Srbsku na naše fórum) byl jen ilustrační. Já to ubytování normálně nenašel (přes jejich vyhledávač) ani "soukromě", bez použití odkazů zde na fóru. Jak jsem psal o Vourvourou, také samozřejmě se jednalo o mé vlastní hledání bez pomoci tohoto fóra.

Je normální, že na Booking.com v půlce října je polovina ubytovacích kapacit než koncem listopadu ? Není možné, že B.com chce po majitelích více peněz nebo tak něco, že spousta ubytovatelů s Booking rozvázala smlouvu (netuším, jen fabuluji důvody) a na těchto stránkách neinzeruje ? Nebo opravdu se ještě jen pořádně nerozjely rezervace na příští léto a já zbytečně jsem zmatený ?
georgos1

Příspěvekod georgos1 » 10 říj 2018, 19:08

to all - https://tv.seznam.cz/program/7535517 - doporučuji 8-)
2006-Fourka-autobus,2007-Polichrono-Palliouri-auto,
2008-Vrasna-Ammouliani -auto,2009-Vrasna-Thassos-auto,
2010- Vrasna-auto ( zpět sanitka :-( ),2012-Vrasna - auto,2013-Nea Vrasna,Thassos-auto,2014-Nea Vrasna-auto
2017 - Nea Vrasna, Ammouliani, Olimpiáda - auto,
Petr11

Příspěvekod Petr11 » 11 říj 2018, 09:06

Mne letos ubytovatel tvrdil,ze booking si bere 100ecek z rezervace pres nej...:-(
Lepsi se zadrit,nez-li zrezivet... 2018Nea Vrasna
milosduris

Příspěvekod milosduris » 11 říj 2018, 17:48

Možno niekomu pomôžem...

AEGEAN AIR
Všetky medzinárodné destinácie s 30% zľavou!
Platí pre priame lety od 01/03/19 do 30/9/19
https://en.aegeanair.com/plan/offers-competitions/greece-international-offer/?utm_source=A3newsletter-gren&utm_medium=email&utm_content=CTA&utm_campaign=AllInternational091018
REZERVOVAŤ Do 15. 10.
Miloš + Boženka a Citroen C5 Tourer
kategória 50+
Máme radi slnko a more na FKK :-D

:auto-car: 2009-2013 8x Chorvátsko
:auto-car: 2014 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Parga/Lefkáda, 2016 Chalkidiki - Sithónia, 2016 Zakynthos, 2017 Evia, 2018 Alonissos
PrVk

Příspěvekod PrVk » 14 říj 2018, 18:57

Na ČT běží v tyto dny velice zajímavý pětidílný dokument o 1. světové válce (Apokalypsa 1.sv.v.), objevuje se v něm i krátký pohled na Thessaloniki od moře v roce 1915, byl velmi zajímavý. Překvapuje především desítkami minaretů, kterými bylo město tehdy poseto. Tento dokument v archivu ČT bude ještě možné vidět pár dní, snad na youtube není časově omezen. Dávám odkaz, pohled francouzských vojáků na Soluň je od času 17.28: https://www.youtube.com/watch?v=2uL_fDV0LSg
Salonika 1.png
Salonika 1.png (171.48 KiB) Zobrazeno 173 krát
Přílohy
Salonika 3.png
Salonika 3.png (220.95 KiB) Zobrazeno 172 krát
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 15 říj 2018, 08:15

-->PrVk: ..tak tohle si rád prohlídnu.. dík

Zpět na