Všeobecné zkušenosti o ubytování

Všeobecné zkušenosti se sháněním ubytování v Řecku, autokempy, karavany na cestě.. (RESPEKTUJTE PROSÍM PRAVIDLA DF A NEUMÍSŤUJTE REKLAMU ANI NENABÍZEJTE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVACÍCH AJ. SLUŽEB)
ma3os

Re: Všeobecné zkušenosti o ubytování

Příspěvekod ma3os » 05 lis 2018, 14:58

Ja B***ing nevyuzivam skoro vobec. Maximalne, ak tam ubytko vobec je, si pozeram fotky. Velmi malo.
Najprv si nastudujem oblast, kde pojdem, co tam je, atd... potom sa snazim najst webstranku danej oblasti, a tam, ak existuje, hladam konkretne ubytko, kontakt emailom na majitela. Potom pisem maily.... Zatial uspesne... popri tom mi "bezi" streetview a celu oblast si krok po kroku prejdem...
Inac minuly rok som pisal aj do takych domov, co som videl kontakt cez streetview, nie stale je to rozmazane...
2014 Chalkidiki - Nea Vrasna, 2015 Corfu - Messonghi, 2016 Kefalonia - Skala, 2017 Zakynthos - Tsilivi, 2018 Vrachos beach
mamlal2

Příspěvekod mamlal2 » 05 lis 2018, 16:29

Tak koukám, že jsem objevil Ameriku, jak jsem si myslel, že jsem na ubytování podle Google MAps vyzrál a on to dělá skoro každý :D

Nezkoušeli jste někdo Airbnb, co se Řecka týká ? S jakými výsledky, jestli někdo ?
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 08 lis 2018, 09:51

Odpovím všem.. reklama přes booking.com je zatím jediným zdrojem příjmu pro podporu našeho webu stejně, jako byly dřívější reklamy s možností přímého ubytování, které si zadávali samotní ubytovatelé, akorát za současného stavu je to pro nás jednodušší. Proto nelze uvádět na tomto webu přímé kontakty, ani nic podobného a budu rád, když to pochopíte stejně, jako já chápu vás všechny že chcete ušetřit. Na druhou stranu jde o naší podporu, abychom přežili a vytrvali dělat tento web i nadále. V prosinci budu muset ubytování přes booking.com na našem webu zkontrolovat a vypnout ty co reklamu na boking už mít pro rok 2019 nebudou.. ale takový je svět, když děláte něco zadarmo je to v pořádku, jak se jedná o peníze je zle.. ;) Není to jednoduché. Hledáme cestu i motivaci jak vše udělat a hovořím zcela otevřeně. Vše má své limity..

Je pro mne hodně "povzbuzující a pomáhá" nám, když se tady radíte, jak vše obejít.. dík.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
RomanKM

Příspěvekod RomanKM » 08 lis 2018, 15:26

Nemylím si,že se radíme jak co obejít,ale sdílíme jen zkušenosti jak sehnat ubytování. B.com taky není 100% jistý aspoň z mých zkušeností. Jsem taky pro to,aby zde nekolovaly kontakty na ubytování,web je třeba z něčeho financovat a pokud je možnost získat od b.com nějakou provizi,tak proč ne.Pokud už někdo chce předat kontakt jinému členovi,tak přes soukromé zprávy má možnost.Každý má ovšem jiné nároky,takže co jinému může připadat výborné,tak pro druhéno je nepoužitelné.
2014 Chorvatsko-Primošten, 2015 Řecko-Sarti, 2016 Montenegro-Budva,Bar,Petrovac,Uljcin,Albánie-Dürres,Bulharsko-Nesebar,Sozopol,Primorsko, 2017 Řecko-Lefkáda,Albánie-Sarande,Himare, 2018 Chorvatsko,BiH Plitvice,Trogir,Šibenik,Dubrovník,Sarajevo
mamlal2

Příspěvekod mamlal2 » 08 lis 2018, 15:34

Taktéž mě Pavel mrzí, že z našich debat pochopil úplně něco jiného. Můj dotaz sice byl, kde jinde najít ubytování, když mě nabídka B.com nenadchla, ale hned jsem k tomu připsal příklad ve Vourvourou, kde v součané době je na stránkách B.com méně než polovina nabízených kapacit před dvěma lety. A ta polovina, která tam zůstala, je samozřemě ta dražší. Primárně mě zajímalo, kde tedy jinde hledat, když nabídka "služeb" na B.com je letos o dost chudší a k tomu dražší. A myslím, že jsem dotaz podal dle regulí zdejšího webu, tj. bez toho, kdy bych se ptal přímo na kontakty na ubytovatele.

Pavle, jestli je něco v posledních příspěvcích v této diskusi špatně, klidně to vymaž. ;)
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 08 lis 2018, 17:24

Nemůžeme vše obsáhnout pravidly a regulemi, protože ty by se nakonec staly tak nepřehledné jak dnešní zákony.. něco musí zůstat i na vás, například zvažování, co je vhodné v tomto směru zmiňovat a co ne.. Co tenhle web existuje je ubytování problémem a naším chráněným zájmem, proto je to citlivé téma, při kterém by měl každý zpozornět, chce-li o tomto něco psát.. Letošní příjem z reklamy, po odečtu nákladů, mně a Mirovi zaplatí ubytování na srazu, což uvádím abych předešel některým nemístným dohadům.

--> mamlal2: Jinak tě nemá co mrzet, vyjadřuju se jen k tomu, co se nás bytostně dotýká, k ostatnímu nemám co, protože s tím nemám tolik zkušeností..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Markéta

Příspěvekod Markéta » 08 lis 2018, 20:22

Tak abychom si Tě Pavle trochu usmířili přidala jsem ubytko (přes Booking) na trase, kousek od Jagodiny. Super. Všem doporučuji. A ne, že dostanu vynadáno, že to není k tématu "Řecko" :lol:

Zpět na