JEN TAK SI KECNOUT :)

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
Pavel
Administrátor

Re: JEN TAK SI KECNOUT :)

Příspěvekod Pavel » 08 led 2019, 12:09

..hoši ale byla tam.. :shifty: ..ještě teď si ji pamatuji, jak mi tehdá cvakly zuby.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Jardap
Administrátor

Příspěvekod Jardap » 09 led 2019, 20:36

To Pavel: Fajn místopis. Jen jsi mě tak troch nakakal :D :D D: Já mám Vonitsu rozepsanou. Byl jsem tam vloni a říkal jsem si, že konečně popíšu místo, kde nikdo nebyl ... no nic ... tak snad příště :D :D . Ale zase z druhé strany, ušetřil jsi mi práci :D
Já byl i na tom ostruvku na který vede ten most. :D :D :D .
Když nebudeš zlobit, pošlu Ti časem i fotky. Ohledně pevnosti - v sezoně se vstupné vybíralo, ale jen snad 2€ ... nebo tak nějak.
2000 Messonghi - Korfu busem , 2012 Chalkidiki - Toroni autem, 2013 Lefkada - Vasiliki autem, 2013 Velké Bílovice autem, 2014 Prušánky - Nechory autem, 2015 Lefkada Vasiliki autem, Poloponés 2017 autem, 2018 Riza - Epirus autem
georgos1

Příspěvekod georgos1 » 10 led 2019, 00:04

to Frigo,Pavel, Kuc4 atd. - nehledejte díry, raději se jim vyhněte obloukem, já do jedné takové vjel u Veles a jsem rád, že mohu být i se svou rodinkou stále mezi Vámi, a těšit se na další cesty do " našeho Řecka" - asi u nás stál tehdy :angelic-blueglow:
2006-Fourka-autobus,2007-Polichrono-Palliouri-auto,
2008-Vrasna-Ammouliani -auto,2009-Vrasna-Thassos-auto,
2010- Vrasna-auto ( zpět sanitka :-( ),2012-Vrasna - auto,2013-Nea Vrasna,Thassos-auto,2014-Nea Vrasna-auto
2017 - Nea Vrasna, Ammouliani, Olimpiáda - auto,
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 10 led 2019, 16:16

...ááá... se to tady začíná probouzet. Máte štěstí, už mne to zde přestávalo samotného bavit. :think:

-->jardap a ostatní: ..máte-li něco rozpracováno, či chcete něco napsat, nejdřív se zeptejte mne, ať to sladíme. Jinak Jardo můžeme Vonitsu doplnit, o tom žádná. Já tam byl pouze půl dne..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 10 led 2019, 18:29

Jsem rád, že se začínáte probouzet cestovatelé.. Právě jsem aktualizoval místopis o nebeských klášterech Meteora.. :shifty:

https://www.recko-autem.cz/pro-cestovat ... /5/meteora

..pokud při otevření této stránky uvidíte fotografie ještě s logem R-A (nikoliv pouze webovým linkem) zaktualizujte náhled této stránky zmáčknutím F5..

..začínáme vkládat fotografie s větším rozlišením (na toto upozornil Jardap..) nyní jsou nově již o velikosti 1200x900 dpi.. neboť rozlišení vašich monitorů neustále stoupá a 800x600 již je nedostačující..
RomanKM

Příspěvekod RomanKM » 11 led 2019, 08:00

Můžu potvrdit,když jsem byl na meteorách poprvé před 23lety,tak na velkou meteoru sice vedly schody vytesané do skály,ale mniši i zboží jezdilo po lanovce.Taky jsem to viděl.Bylo to vevnitř nádherné.Předloni jsme se zastavili a navštívili Varlam.V podzemí jsou moderní záchody a dveře na fotobuňku a otevírají se samy.Pokrok nezastavíš a davy turistů narůstají.Díky tomu velkému výběru vstupného se to tam výrazně vše opravilo.
2014 Chorvatsko-Primošten, 2015 Řecko-Sarti, 2016 Montenegro-Budva,Bar,Petrovac,Uljcin,Albánie-Dürres,Bulharsko-Nesebar,Sozopol,Primorsko, 2017 Řecko-Lefkáda,Albánie-Sarande,Himare, 2018 Chorvatsko,BiH Plitvice,Trogir,Šibenik,Dubrovník,Sarajevo
Peter

Příspěvekod Peter » 11 led 2019, 08:37

to: Pavel
ahojte
ako každý rok je mrazivý január ideálny na plánovanie letných výletov

pri plánovaní som pozeral, že na stránke nemáme aktuálnu Tureckú vlnu, a podľa zdroja sa termíny prázdnin v jednotlivých oblastiach Nemecka dosť líšia oproti vlaňajšiemu letu

ak by bolo treba pomôcť s aktualizáciou údajov do nejakej tabuľky tak sa hlásim, viem byť nápomocný

s pozdravom

Peter
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 11 led 2019, 09:53

-->Peter: ono to tam bylo, ale soudruzi, tedy jeden soudruh z NDR, udělal zdá se chybu a já ho zabiju.. :angry-banghead: dík za upozornění. Právě provádím interní vyšetřování.. Až na to přijdu který, tak se rovnou utratim.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..omlouvám se..
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 11 led 2019, 09:58

-->RomanKM: ..stylem jízdy jsme stejní, pro mne je cesta už dovolená.. plkám s každým kdo se na ní namane a obsluha na ÖMV Bačka Topola mne už zná a zdraví jako bych tam byl stále (a to tam tankuju jednou,dříve dvakrát do roka..) .. většinou dáváme kávu s cigaretou a já vyzvídám co je v Srbsku nového.. :mrgreen: :mrgreen:
frigo

Příspěvekod frigo » 13 led 2019, 16:42

Právě teď na ČT 2 Atlantida: důkaz. pěkný pořad o "Minojské kultuře". Kdo nestíhá, repríza v úterý a ve středu. Jinak na webu ČT: zatím nedostupné.
Možnost stáhnutí na: https://uloz.to/hledej?q=Atlantida+-+D%C5%AFkaz
1991 Nea Moudania,Soluň,Atény / 1993 Kerkyra/1996 Stavros, Ouranopolis/1997 Kréta/2010 a 2011 Sarti/2012 Lamia,Xyropigado,Paralia Korinos, Leptokaria/2014 Platamonas/2015 Ammoudia, Arkoudi, Nea Peramos/2016 Nikiti/2017 Archea Korintos, Monemvasia,Koroni/2018 Diakopto, Mavrovouni

Zpět na