probíhá výpočet, čekejte prosím...

Ubytování v Řecku

Pro cestovatele -> detail ubytování v Řecku

Billys House, Sárti

Chalkidiki

Epar.Od. Nikitis-Sartis, Sarti 630 72, Řecko

Featuring air conditioning, Billy's House is located in Sarti. Free WiFi is featured throughout the property. The accommodation is equipped with a flat-screen TV. Some units feature a terrace and/or balcony with sea views. A fridge is also offered, as well as a coffee machine and a kettle. There is also a kitchen in some of the units, fitted with a stovetop. Each unit comes with a private bathroom with a bath or shower. Bed linen is available. Volný překlad by RUM: Klimatizovaný Hotel Billy's House se nachází v Sarti. Volná Wi-Fi síť je k dispozici v celém objektu. Pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou. Některé pokoje mají terasu a/nebo balkon s výhledem na moře. K dispozici je také lednička, kávovar a rychlovarná konvice. V některých pokojích je kuchyně a je vybavena varnou plotýnkovou deskou. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Ložní prádlo je k dispozici.

Průměrná známka na R-A: 4.4

GPS: N 40° 5' 33.449'', E 23° 58' 42.869'

Zadáno: 7.11.2017 18:38

Posl. aktualizace: 8.11.2017 10:58

Za údaje zodpovídá: Rum

Poloha ubytovacího zařízení

vaše recenze

RUM

zadáno: 7.11.2017 18:49

průměr hodnocení:  4.4

doporučení: ano, doporučuji

Termín ubytování: 7/2017

Počet dospělí-děti: 2-1

úhrada: v hotovosti na místě

rezervace: emailem

Poloha a vzhled okolí:

Celkový stav zařízení:

Bezpečnost:

Parkoviště:

Stav pokojů:

Koupelna a WC:

Úroveň personálu:

Klady: Ubytování v centru Sárti, pár kroků do obchodu, k restauracím i na pláž. Pokoje čisté, pravidelná výměna ložního prádla i ručníků. Klasicky vybavená kuchyňka na drobné vaření. WiFI funkční po natočení antény na chodbě. Náš pokoj měl pěkný výhled na pláž a na moře Majitel komunikativní a nápomocný.

Zápory: Občas trošku problém zaparkovat, ale to je v celém Sarti. U ubytování je plácek na několik aut, ale musíte mít štěstí. Jinak na ulicích, které jsou úzké a je zde silný provoz. Při rezervování je třeba důkladně prověřit, jaký pokoj máte. Výhled na moře mají asi jenom 4 pokoje, ostatní buď do ulice, nebo v horším případě do zdi protějšího domu!!

posl. aktualizace: 7.11.2017 18:49

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace