probíhá výpočet, čekejte prosím...

úvodem

místopisy na RA

Když jsme s webem a informacemi o Řecku začínali, postrádal jsem informace o jednotlivých místech „očima turistů“ a tak vznikly "místopisy R-A". Postupně jsem začal co nejobjektivněji popisovat jednotlivá místa, které jsem navštívil a vše doprovázet bohatou fotodokumentací. Tak se zde můžete občas dozvědět i věci, které nenaleznete na žádném komerčním webu, dle mých zkušeností zaměřených většinou jen na to „lákavé“, ale přehlížející to méně přitažlivé.

Jak šel čas, přidávali se k naší iniciativě další příznivci turistiky po Řecku, kteří nám začali zasílat své materiály a pohledy na jednotlivá místa. Takže zde nyní máme celou mozaiku popisů a fotografií míst z různých koutů Řecka od mnoha spřízněných turistů.

Každý máme svůj úhel pohledu. O tomto problému píšeme i v reportážích, přesto věřím, že tyto naše pohlednice z Řecka budou každému další inspirací i přínosem při rozhodování které místo navštívit.

Navštívíte-li nějaké zajímavé místo, můžete se přes tuto rubriku o něj s námi podělit a přispět tak k informovanosti dalších turistů.

zvolte si oblast
Olympská riviéra
Chalkidiki
západní ostrovy
Rhodos, Kréta
východní ostrovy
pevnina
Peloponés
nebo si vyberte místopis na mapě

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace