probíhá výpočet, čekejte prosím...

úvodem k reportážím

reportáže a glosy

Každý má právo v dnešní době říci svůj názor, napsat svoji zkušenost, nebo třeba jen krátký příběh či informaci k mnoha oblastem života mezi které patří i cestování a vše s tímto související. V dnešní době „mainstreamová“ média mnohdy „bezmyšlenkovitě“ šíří různé bludy, kdy se ani neobtěžují hodnověrnost publikovaných informací ověřovat a někdy mám pocit, že Balkánský poloostrov je pro podobné účelové dezinformace magnetem. Řada z nás se o tom mohla přesvědčit zejména při porovnání šířených polopravd o životě v Řecku zmítaném ekonomickou krizí se skutečností v místě samém. Jezdíme přes Srbsko, Makedonii FYROM, cestujeme po Řecku. O pravdivosti našich informací jsme přesvědčeni, protože je „nepřebíráme“, ale prožíváme.

V této rubrice najdete všechny možné pohledy a zkušenosti z cestování po Balkánském poloostrově a Řecku samotném. Jsou zde obsaženy různé příběhy, tradice, řecká jídla, zvyky ale třeba také varování jak se vyhnout problémům z neznalosti nebo „opojení“ Řeckem.

O své zkušenosti na dané téma se touto cestou můžete podělit i Vy.

zvolte si kategorii
cesta do GR
kuchařské inspirace
řecké tradice a zvyky
informace z Řecka
ostatní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace