probíhá výpočet, čekejte prosím...

Ubytování v Řecku

Pro cestovatele -> detail ubytování v Řecku

Zachos Rooms, Xifias, Monemvasia

Peloponés

Unnamed Road, Xifias 230 70, Řecko

Studia a apartmány Zachos Rooms se nacházejí v malé vesničce Xifias, která je symbolem klidu a pohody. Studia a apartmány Zachos Rooms se nacházejí pouhých 70 metrů od pláže Xifias a nabízejí kuchyňský kout se sporákem nebo elektrickou troubou s varnou deskou umožňující vlastní stravování, sdílený gril i dětské hřiště. Studia i apartmány jsou jednoduše zařízené a jejich součástí je klimatizace, TV, chladnička a koupelna se sprchou. K některým patří také balkon s výhledem na hrad Monemvasia nebo na Egejské moře.

Průměrná známka na R-A: 4.9

GPS: N 36° 38' 25.014', E 23° 1' 44.453''

Zadáno: 21.12.2017 19:41

Posl. aktualizace: 25.12.2017 11:45

Za údaje zodpovídá: Jardap

Poloha ubytovacího zařízení

vaše recenze

JARDAP

zadáno: 21.12.2017 20:36

průměr hodnocení:  4.9

doporučení: ano, doporučuji

Termín ubytování: 7/2017

Počet dospělí-děti: 2-2

úhrada: v hotovosti na místě

rezervace: přes Booking.com

Poloha a vzhled okolí:

Celkový stav zařízení:

Bezpečnost:

Parkoviště:

Stav pokojů:

Koupelna a WC:

Úroveň personálu:

Klady: Jedná se o soubor tří budov. V jedné přebývá i paní domácí. Je to paní vyššího věku, typická Řekyně. Při příjezdu nás přivítala a nabídla chlazenou vodu a chlazené kousky melouna. I v průběhu pobytu nám nosila drobné občerstvení či dárky (omeletu s fetou, něco jako pizzu, pivo, víno). Kuchyně je podle mě dostatečně vybavená, i když jako skoro všude chyběla naběračka. Byla vybavena kávovarem. Klimatizace bez připomínek. Ve vesnici je jen malý obchůdek, který nevedl v době naší návštěvy chleba či pečivo. Pekárna je cca 3 km daleko - stavovali jsme se tam při cestách po okolí. Restaurace nedaleko, ale my jsme v ní nebyli. Mohu doporučit tavernu cestou z Monemvasie - jménem Pipinelis .. Ubytování se nachází v zahradě mezi olivovníky. Pláž Xifias je písčitá s kamínky. Ve vodě zpočátku jsou valouny cca 15 cm v průměru ... tedy odhadem . Po asi 5 metrech začíná písek. Pláž neoslní, ale ani nezklame. Hlavně je tam klid a málo lidí, i když je vedle nefrekventované cesty. Ubytování není souborem luxusu, ale vše bylo čisté, funkční, dostačující a i vzhledem k nízké ceně je bezvadné.

posl. aktualizace: 22.12.2017 00:39

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace