probíhá výpočet, čekejte prosím...

Řecko autem -> uživatelská sekce -> nová registrace

Žádost o registraci do diskuzního fóra a webu RA

Před registrací prosím přečtěte tyto řádky.

Jsme uzavřená skupina, která přijme každého, kdo je ochotný nejen přijímat informace, ale také se podílet na informování druhých. Každého, kdo má rád Řecko jako my a je ochotný věnovat trochu času šíření objektivních informací a pomáhat ostatním poznávat tuto zem.

Přijetí do skupiny není automatické, ale posuzuje se na základě vyplněné přihlášky a tři neveřejných pravidel, z nichž alespoň dvě by měly být splněny.

Pokud chcete položit pouze dotaz, netřeba žádat o registraci, stačí jej napsat . Dotaz bude zodpovězen buď přímo, nebo předán do diskuzního fóra k odpovědi dalším členům DF. Z diskuzního fóra lze čerpat informace i bez zaregistrování.

Pokud i nadále máte zájem stát se členem/členkou naší rodiny individuálních cestovatelů a získat tak spoustu zajímavých přátel sdílející stejný zájem a otevřít si tak ten pravý řecký svět bez zkreslování či dehonestace , vyplňte níže uvedené údaje.

Podmínky registrace

 • Registrací účtu na www.recko-autem.cz souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů,
 • Majitel domény www.recko-autem.cz neposkytne registrované údaje třetím osobám a tyto údaje budou použity pouze pro potřeby portálu www.recko-autem.cz,
 • Žádost o registraci bude individuálně posouzena podle údajů poskytnutých v dotazníků, proto jej pečlivě vyplňte,
 • Na registraci není právní nárok. V případě schválení registrace budete o této skutečnosti informováni a na email obdržíte přihlašovací údaje. Od této chvíle můžete využívat všech funkcí portálu www.recko-autem.cz
 
Krátký dotazník k registraci

Pravidla diskuzního fóra

Rádi bychom na našem DF udrželi pohodu a příjemnou atmosféru, proto Vás žádáme o zachování těchto pravidel:

 • Všechny příspěvky by se měly vztahovat k danému tématu - diskuze o Řecku, cestě autem či k motorismu jako takovému.
 • I na tomto DF je běžným způsobem komunikace tykání a není to považováno za projev neslušnosti nebo nevážení si jeden druhého. Pokud nesouhlasíte, po zaregistrování můžete svůj požadavek napsat do vlastního podpisu který se zobrazí pod každým Vaším příspěvkem.
 • Neodpovídáme za obsah zveřejněných článků, vyhrazujeme si však právo odstranit příspěvky, které porušují platné zákony nebo jsou urážející.
 • Do našeho DF pište jen věci, které považujete za pravdivé, tolerujte odlišné názory, dodržujte pravidla slušnosti a kulturního projevu.
 • Nezařazujte prosím odkazy (reklamu) na komerční stránky ani příspěvky s komerčním podtextem např. o službách jiných. Nezařazujte, nenabízejte nebo nežádejte kontakty, doporučení nebo zprostředkování na komerční služby. Neodkazujte ani na jiné osoby zabývajícími se komerčními aktivitami. Nezneužívejte toto DF k jinému účelu, než ke kterému bylo zřízeno.
 • Nevkládejte do diskuzních příspěvků materiály (texty, obrázky či mapy), na které nemáte autorská práva (například získané z jiných stránek). Nenapomáhejte poškozování autorských práv šířením odkazů - linků vedoucích ke stažení nelegálního software! Nevkládejte opakovaně stejné příspěvky do různých linků.
 • Informace uváděné na našem serveru představují subjektivní názor pisatele v danou chvíli, či jsou převzaty z jiných zdrojů, proto není možné jejich platnost průběžně zaručit. Doporučujeme Vám nezávisle si je ověřovat a zároveň přivítáme, upozorníte-li nás na případné nesrovnalosti.
 • DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Ne vložíte nějaký dotaz, použijte prosím příkaz hledat v horní liště stránky DF, kde zadáním klíčového slova zamýšleného dotazu nejdříve zjistěte, zda se ji někde o Vaší problematice či dotazu nepojednávalo a pak dle toho vkládejte či přidávejte Vaše dotazy či příspěvky do patřičné sekce.. Usnadníte nám práci při udržení přehlednosti! Děkujeme za pochopení!
 • Nerozesílejte mezi ostatní uživatele tohoto DF nevyžádanou poštu všeho druhu (například nabídky na různé služby a pod..). Při zjištění tohoto bude provedeno zrušení uživatelských práv bez upozornění, odvolání i omezení.
 • Nezveřejňujte o druhých uživatelích tohoto DF informace, které by mohly vést k jejich ztotožnění..
 • Pokud by někteří návštěvníci našeho DF uvedená pravidla nedodržovali, nebo nedbali pokynů administrátorů, budeme bohužel nuceni zasáhnout a nevhodné příspěvky vymazat.
 • Porušení shora uvedených pravidel může mít za následek zamezení vstupu do fóra tomu, kdo se tohoto dopustí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace